Skip links

שאלות נפוצות

הרפואה הסינית מבוססת על רעיון הצ’י – אנרגיה חיונית הזורמת בגוף, ועוזרת לשמור על בריאותו של האדם.

על פי הפילוסופיה הסינית הקלאסית, צ’י הוא הכוח המרכיב ומחבר את כל הדברים ביקום. באופן פרדוקסלי, הוא הכל וגם כלום. חסימה של הצ’י או זרימה לקויה שלו יכולים להוביל לחוסר הרמוניה ומחלות.

בדיקור עושים שימוש במחטים סטריליות כשערה וסטריליות. מרבית האנשים אינם מרגישים כאב כלל או דקירה קלה בלבד, ברגע הכנסת המחט. אזורים מסוימים בגוף עשויים להיות רגישים יותר מאחרים.

ישנן תחושות שונות שניתן לחוש במהלך תהליך הריפוי של הדיקור, אך הן אינן מוגדרות כ”כאב”, כמו עוויתות שרירים, תחושה חשמלית, חום או גירוד.

חלק מהתחושות הללו עשויות להשתנות, להימשך או להיעלם, אולם אין צורך לסבול במהלך הטיפול וניתן לפתור כל תחושה של אי נוחות שתעלה במהלכו.

כאשר הטיפול ניתן ע”י איש מקצוע מוסמך, תופעות לוואי חריפות הן נדירות ביותר.

תופעות לוואי מקובלות הן: גירוי מסוים,  דימום קל, חבורות, אדמומיות או גושים בנקודות מסוימות. לעיתים, כאשר הגוף מנתב אנרגיה לתהליכי ריפוי עשויות להופיע לאחר הטיפול  תחושות של עייפות וחולשה.

אנו לא מצפים שתחווה תופעות לוואי שליליות ממרשמים של צמחי מרפא, כאשר הם מנוהלים על ידי מטפל מוסמך ורשום. תרופות סיניות נלקחו במשך אלפי שנים ומחקרים מודרניים מצביעים על כך שתופעות לוואי של צמחי מרפא סיניים הן נדירות.

רפואת הצמחים עוברת סבבי בדיקות רבים לפני שניתן להכריז עליה בטוחה לצריכה.

זה יכול להיות מסוכן מאוד לקחת תרופות צמחיות שלא עברו אמצעי הגנה אלו, מכיוון שהן עשויות להכיל רעלים. מסיבה זו, עליך תמיד לפנות לטיפול מאיש מקצוע מורשה ולא לקנות צמחי מרפא באינטרנט או לבקר מטפל שאינו מוסמך.

ישנן מספר התוויות נגד במרשם צמחי מרפא סיניים עם תרופות. אנו אוספים את רשימת התרופות שלך וסוקרים אותן איתך על מנת למנוע אינטראקציות או תוצאות שליליות בעת מתן המרשם.

תדירות ומספר הטיפולים שונים מאדם לאדם. כל מקרה הוא שונה, תלוי כמה זמן הבעיה הבריאותית נמשכת ועד כמה המצב הבריאותי חמור. אני לוקח בחשבון לא רק את מצבך אלא גם את אורח החיים שלך ואת החוקה הייחודית שלך.

יש הבדל גדול בין טיפול תזונתי לטיפולי דיקור. טיפול תזונתי מתחיל בפגישה ראשונית של שעה וחצי ,לאחר מכן מתקיימת פגישה נוספת במהלך החודש הראשון. טיפולים נוספים יכולים להתפרש במהלך 3-6 החודשים העוקבים, בהתאם להתקדמות הטיפול.

בדיקור סיני אנו מצפים להקלה תוך 5-10 פגישות. מטופלים רבים מגיעים מדי שבוע או חודש למען בריאות כללית ומניעה.

במהלך הביקור הראשוני דנים ובוחרים יחד את תוכנית הטיפול הפרטנית (כולל מספר טיפולים צפוי).

הפגישה הראשונית תימשך כ-90 דקות, פגישה זו כוללת דיון על התלונה העיקרית שלך, ההיסטוריה הבריאותית, התזונה ואורח החיים וכן יעדי הטיפול.

מפגשי מעקב נמשכים כ-60 דקות.

אני משתמש בשילוב של מספר כלים:
– אבחון דופק סינית
– אבחון לשון
– אבחון הארה (מגע רכה של הבטן)
– בדיקת דם
– דושות איורוודיות
– אבחון פנים וגוף

מומלץ ללבוש בגדים נוחים ורפויים המאפשרים גישה נוחה לנקודות דיקור. אם זה לא אפשרי, אני מספק שמיכות כדי שתוכלו להתפשט באופן פרטי ולהתכסות.

מומלץ לאכול לפני הטיפול, להגיע נינוחים ולא על בטן ריקה. דבר זה יסייע למנוע אפשרות של חולשה או סחרחורת לאחר הטיפול.

בנוסף, לאחר טיפול מומלץ להמנע מפעילות מואמצת, שתיית אלכוהול מרובה ורצוי לאפשר מנוחה ורגיעה.

שינוי הרגלים לאורך זמן יכול להיות מאתגר מאוד. לפעמים החיים מפריעים ואתה צריך מישהו שיעזור לך להבין מה מציאותי ומהי הדרך הנכונה ליישם את זה בהתאם לנסיבות שלך.

במהלך פגישות המעקב אוכל לראות סימנים מוקדמים של תסכול או שינויים אחרים שמקשים על ביצוע התוכנית שלך. אנחנו נבצע את ההתאמות הנדרשות כדי להפוך את המסע שלך  לנוח יותר ומהנה יותר.

אנא השתדל להודיע 48 שעות או יותר בעת שינוי הפגישה. מדיניות הביטולים היא אך ורק 24 שעות. תחויב בסכום המלא אם תאחר, תבטל או לא תגיע.

כאשר אתם מזמינים תור ולא מודיעים, אתם גוזלים מאחרים זמן ריפוי פוטנציאלי ואנרגיה. אתה יכול לבטל בקלות 24 שעות קדימה על ידי שליחת הודעת טקסט, אימייל או התקשרות / השארת הודעה.

מאמרים אחרונים

רוצים להישאר מעודכנים?