Skip links

הגעתי לרובי כדי לאזן את בלוטת התריס, פגשתי אדם מקצועי, אדיב ובעל ידע נרחב.
לאחר כמה מפגשים בודדים והטיפים התזונתיים חזרתי לאיזון.
ממליצה בחום!

אביגיל ג.

רובי מטפל מסור ומכל הלב. מרגישים את המקצועיות והאכפתיות שלו בכל מפגש. יש לו ידע עשיר בתזונה נכונה מותאמת. אני נעזרתי בו בכאבי ברכיים שהשתפרו פלאים. ממליצה על רובי כמטפל.

רשין ה.

רובי היקר, רציתי להודות לך על טיפולי הדיקור המדהימים שקיבלתי ממך בשבועות האחרונים, היית כל כך רגיש וקשוב. למרות שעברתי טיפולי דיקור רבים במהלך חיי, ספק אם כמה מחטים יעזרו לי להיפטר מכאב מטריד שהיה לי בגב לאורך הרגל. עכשיו אני מרגיש הרבה יותר טוב ורציתי להודות לך מעומק הלב. הייתי ממליץ לכל חבר שלי שאולי צריך תמיכה בריפוי ליצור איתך קשר, אתה כל כך מוכשר, תשמור על עצמך, ידידי. אני בהחלט אראה אותך שוב.

ליאת א.

רובי מטפל ואדם מקסים ומקצועי.
אדיב ונדיב עם ידע אינסופי. מאבחן מתוך ידע וכלים שונים ומגוונים ומטפל בדיקור ודרך המלצות על תזונה מותאמת אישית לפי המצב הבריאותי של המטופל. קשוב מאוד ועוזר ועונה על כל שאלה. נתן לי עצות והמלצות ששוות זהב. ממליצה עליו בחום!

מוריה ב.

רובי מטפל מקצועי שמקשיב ורואה את מי שיושב מולו. עזר לי מאוד בכמה וכמה בעיות גם עם דיקור וגם עם תזונה אישית,
היה סבלני וזמין עבורי לכל שאלה ודאג ללוות אותי שהשינויים יהיו רלוונטים וישתלבו באורח החיים שלי. מאז שהמצב השתפר נפגשים בתדירות פחות גבוהה ואני מגיעה רק כשאני צריכה. תודה רובי!

עלי מ.

רובי מטפל מדהים, בעל ידע רב ולב רחב רחב! אכפתי, קשוב ענייני ומקצועי.. עזר לי מאוד בהרכבת תפריט תזונה שיתאים לי לנפש ויתמוך לי בגוף. מומלץ בחום!!!

גלי ה.

אני מטופל אצל רובי מזה כמה חודשים.
רובי קשוב, רגוע, מבין עניין. יסודי מאוד, ובעיקר יודע איך להעניק טיפול לפי דרכי:
לראשונה הצלחתי לשנות באופן ניכר את הרגלי התזונה שלי – מה שהבא לידי ביטוי בתחושת גוף בריאה יותר ובירידה במשקל. זאת מכיוון שהדרך שבה רובי התווה ביחד איתי את התפריט שלי לא עשתה מהפכה בבת אחת אלא הבינה את הרגלי האכילה שלי, ונגעה בעדינות בדרכי לשינוי תוך הוספה של מרכיבים המתאימים לטעמי.
זאת תוך שילוב עם דיקור ושאר דרכים לטיפול. בדרך הרפואה הסינית

אייזק י.

רובי היקר טיפל בי במסירות, בעדינות ובאדיבות במשך יותר משנה באופן קבוע. מצאתי אצלו הקלה על בעיות גופניות שונות כמו גם אוזן קשבת. נשמה טובה עם ידי זהב! ממליצה.

מרים ג.

רובי הוא מטפל מקצועי, קשוב ורגיש לצרכי המטופלים שלו. נעים להגיע אליו לטיפול. הוא אלוף בענייני עיכול ותזונה. מומלץ מאוד.

יעל ו.

רובי מטפל מקצועי בחסד עליון עם חום, רגישות, אנושיות ובסוף מוביל לתוצאות. ממליצה מאוד.

אלינור ש.

רובי הוא אדם אדיר, בנה בעבורי תפריט תזונה במקצועיות, ישב בסבלנות רבה והקשיב, בדק וחקר אילו מזונות הכי טובים בעבורי, אני ממליץ בחום לפנות אליו בכל נושא של תזונה ובריאות, רובי תודה לך🙏🌻.

שי ג.

הגעתי לרובי לדיקור כשאני סובלת מכאבים עזים במפרקים
רובי היה מקסים וקשוב , טיפל בי במסירות רבה והצליח לשכך את הכאבים
היה מאוד מקצועי, ובנוסף המליץ לי על צמחים וויטמינים שעזרו לי בהמשך
מיקצועי ומומלץ מאוד.

עירית י.

הייתי אצל רובי מס פעמים לבעיות שונות, בכל פעם יצאתי מהטיפול כמו חדשה! רובי מטפל קשוב ורגיש והטיפול אצלו הוא באמת חוויה מיוחדת, וכמובן מחזקת.

עדי ט.

רובי מטפל נהדר וקשוב.
הגעתי אחרי זמן רב עם כאבים ממושכים באזור השכמה והופתעתי מרמת ההטבה שהגענו תוך זמן קצר יחסית.

יאיר ג.

ממליצה בחום על רובי! הבנת הגוף בצורה מעמיקה. בטיפול אחד הצליח להעביר לי בעיה בעור שהיתה לי במשך תקופה.

עדי א.

פשוט מטפל מופלא,רגיש, מסור וקשוב. הטיפול ממש עזר.
ממליץ על רובי בחום.

ניני מ.

רובי נפלא! התנסיתי בטכניקות/מתרגלים שונים של דיקור סיני ללא מזל בהקלה על כל כאב, כשהחלטתי לנסות את רובי. גם לאחר הפגישה הראשונה בלבד, הרגשתי הקלה באזורים הבעייתיים שלי, כלומר רגל ימין וגב/כתף שמאל עליון. רובי מאוד קשוב ומומחה ויודע להבין ולטפל בגוף בדיקור וכן בטיפים תזונתיים. אמליץ עליו בחום!!!

שיינה ת.

אני רואה את רובי לדיקור סיני כבר כמה חודשים, אני חייבת לציין שאני תמיד יוצאת נדהמת מהדיוק והיעילות של הטיפולים שלו. מלבד היותו אדם יוצא דופן, הידע הרב שלו והגישה ההוליסטית שלו לבריאות הפכו אותו לאיש הרפואה שלי. תודה לך רובי!

דידייר א.

מומלץ בחום על מקצועיותו בטיפולי דיקור ועצות דיאטטיות.

סטפן מ.

לרובי אליה יש יכולת ייחודית “לחוש” את הצרכים הפיזיים של המטופלים, כמו GPS למקור ההפרעה. תוך שימוש בידע שלו ברפואה סינית עתיקה, הוא בוחר מארגז הכלים הרחב שלו ליישם, מתוך תחושת מטרה וסקרנות, טיפולים שונים, לרבות דיקור סיני, ייעוץ תזונתי ועוד.

מרסי ב.

LATEST READING

WANT TO STAY UPDATED ?